Andský kríž - Alabastro - 3 cm

Cena: 3.00 €

Pôvodná cena: 4.00 €

Dostupnosť: Na sklade

Obrázková Galéria

Bílý - druh kamene je alabastro - přináší spirituální rozvoj a spojení s čistým polem, redukuje bolest, posiluje mozek a tvoří ochranu v biopoli.

Tento tvarový energetický zářič pochází z městečka Chavín, kde je v zemi postavena obrovská pyramida a v ní je stojí kamenný obelisk, takový kamenný menhir. Znak kamenného kříže je umístěn na tomto menhiru. Tvarový zářič, který budete mít u sebe, bude čerpat energii ze silového místa, kde se nachází originál, tedy kříž na obelisku v dávnou civilizací postavené pyramidě. Skrze tento menhir v pyramidě je stále do kamenného kříže přijímána velmi silná kosmická energie, která má především léčebné a ochranné vlastnosti.

Je dobré ho nosit u sebe v kapse nebo na krku, a když to jde, tak ho čistit na slunci nebo za svitu měsíce. Nebo ho můžete mít položený vedle postele nebo na stolku a bude vyzařovat cca 2-3 m kolem sebe a vysílat tuto energii do vašeho bytu. 

S tímto kamenným zářičem je možné i provádět léčebná cvičení a rozvíjet své mimosmyslové schopnosti. Během cvičení je dobré si položit kříž na některou čakru. Pokud máme tento zářič u sebe během meditací, tak se přirozeně čistí a nabíjí energií. Zesiluje účinky cvičení a usnadňuje proudění očistné energie fyzickým tělem.

Cena ručně vyráběného kamenného zářiče z Peru  ................................... 100 kč ....... 4 Eura