Meditační Pyramida 2 m (5 kg)

Cena: 145.00 €

Dostupnosť: Na dotaz

Obrázková Galéria

Ohledně bližších informací nás prosím kontaktujte na telefonu 00420 723 013 850 nebo mailu martin.filip@volny.cz​

Tento produkt nelze poslat na dobírku z důvodu vysokého poštovného. Poštovné pro ČR v ceně 300 Kč, pro SK je poštovné 30 euro. Tuto pyramidu nelze zaslat s ostatními produkty. Pokud si chcete objednat více produktů, vytvořte, prosím, pro tento produkt samostatnou objednávku (objednávka bude zabalena a odeslána zvlášť a může se stát, že ji česká pošta nedoručí ve stejný den, jako ostatní produkty objednané zvlášť).

Unikátní pyramida dodržuje poměry stran a úhlů jako Velká pyramida v Gize. Tento poměr je nazýván Zlatý řez, úhel základny na boční strany je necelých 52°. Pyramidu je možné opakovaně skládat a rozkládat a je možné ji kamkoliv přenášet.

Délka základny: 2 m
Materiál: kov (včetně spojů)

Mnozí kvantoví i jiní vědci již dnes otevřeně připouští, že pyramidy jsou nejen akumulátory energie, ale také lze s jejich pomocí energie přetvářet, transformovat a směrovat. Pyramida svým působení polarizuje vakuum a koncentruje energii ve svém středu. Pro správnou funkci je zapotřebí, aby byla pyramida svými stranami nasměrována co nejpřesněji souběžně se světovými stranami (přesněji - k magnetickým pólům Země - dle kompasu), sever - jih, východ - západ. Pokud to situace dovolí, můžeme pyramidu nechat plně nabít a ustálit své pole v magnetickém poli Země po dobu 24 hodin (jedna otáčka Země).

Pyramidu můžeme využít mnoha způsoby. Pyramida odvodňuje a působí proti bakteriím a virům. Zvyšuje vitální energii potravin, bylinek, doplňků potravy, esenciálních olejů, apod. Energeticky nabíjí a harmonizuje vodu, nabíjí a programuje krystaly a šperky. Dle slavného patentu pana ing. Drbala přihlášeného v roce 1949 brousí žiletky. Také ionizuje molekuly vzduchu v prostředí a neutralizuje elektromagnetický smog. Pozitivně energeticky působí na zvířata a lidi, zavěšená pyramida může harmonizovat čakry a aurické pole člověka, pročišťovat bloky v lidském biopoli, a v neposlední řadě pozvedat vědomí a lidské vibrace. Uvnitř pyramidy dochází ke koncentraci kosmické energie. Kov pyramidálních hran stimuluje tvorbu iontů ve vzduchu a organismy nutí k přijímání většího množství kyslíku, což přispívá k celkově dobrému zdravotnímu stavu. Pouze na každém člověku záleží, kolik takové energie je schopen přijmout a jak ji využije. Je ideální pro meditace. Meditace uvnitř pyramidy nejenže odruší elektrosmog a další negativní vlivy, ale také se velmi zesílí účinky meditace a samotný pobyt uvnitř této pyramidy je prospěšný našemu zdraví.