Mysl se osvobodila, tělo se uzdravilo (CD)

Cena: 4.00 €

Pôvodná cena: 8.00 €

Dostupnosť: Na sklade

Obrázková Galéria

Léčebné meditace PCH vycházejí z indiánského šamanského systému MOSOQ KARPAY. Základem je technika SAMINCHUKUY, během které se skrze korunní centrum lze napojit na v podstatě nevyčerpatelné zdroje univerzálně léčivé energie. Tato technika je často doplněna technikami HUCHA - MIKHUY, které dokáží spolehlivě odstranit z těla a biopole škodlivou energii. PCH se učil tyto techniky u andských a amazonských šamanů přibližně 18 let. Přenos velkého množství léčivé energie naráz se učil zdokonalovat také u nejúspěšnějších léčitelů v Brazílii a na Filipínách.

Více o možnosti jak se vyléčit a uzdravit své tělo a duši na: www.outof-matrix.eu

Meditace je možné poslouchat každý den na našem internetovém rádiu: www.free-planet.eu

Více o účinku meditací a možnosti účasti na léčebných meditacích na: www.petr-chobot.eu

CD obsahuje meditace a mluvené slovo o léčebném procesu, kterým meditující prochází.

Meditace na tomto cd jsou zaměřené na léčení fyzického těla, jednotlivých tělesných systémů a orgánů. Dávají do pořádku také krev, kůži, kosti, svaly. Během meditací se energie dostává do jemnohmotných vibračních předloh těla a tam napravuje vše, co je v nerovnováze. Tím se odstraňují skutečné příčiny problémů, nová životní síla se dostává až na buněčnou úroveň a léčebný proces započne tam, kde naše hmotné tělo vzniká.

Jakmile pochopíme, že nejsme hmotným tělem, ale energií a vědomím, je velmi snadné stát se zdravou, krásnou a šťastnou bytostí. Pokud pochopíme, že tělo, život, vztahy, hojnost i osud si tvoříme my sami, vytvoříme si to nejlepší, co je možné. Jde jen o to, co sami sobě DOVOLÍME uskutečnit a pro co se ROZHODNEME. MY JSME TVŮRCI SVÉ REALITY. A TAK TO JE. Obsahuje 11 meditací ve formátu mp3.