Náušnice - vltavín velké, 3.5 - 3.7 g

Cena: 22.00 €

Dostupnosť: Na sklade

Obrázková Galéria

VLTAVÍN - zelený, průhledný minerál s různě tvarovaným povrchem. Není to běžný kámen, ale je spíše mimozemského původu. Dá se říci, že je to zhmotněná část mimozemského inteligentního plavidla. Má díky tomu tedy jinou vibraci, než jiné předměty tady na Zemi. Proto je velmi vhodné ho nosit u sebe. Pomáhá čistit naše biopole, předává do našeho pole svou vibraci a tím léčí a rozvíjí naše mimosmyslové schopnosti (intuici, hlubinnou paměť, soucit, pochopení své podstaty...). Zvyšuje imunitu a odstraňuje únavu.

Vltavín pomáhá zbavit se tíživých zážitků, které jsou zakódovány hluboko v nás. Otevírá nás přítomnosti a tím nám pomáhá uchovat si životní energii, kterou jinak často plýtváme na zbytečné věci. Jemná vibrace Vltavínu v nás otevírá jasnovidné a telepatické schopnosti. Doporučujeme i během meditace umisťovat na jednotlivé čakry nebo na místo na těle, které  je potřeba posílit a očistit. Přiložením na místo nad kořenem nosu - 3. oko, pomáhá tuto čakru více aktivizovat.

Čištění vltavínu - přibližně jednou za měsíc doporučujeme ho omýt tekoucí vodou a dát nabít sluncem nebo během úplňku měsícem. Nebo je možné ho očistit kouřem z kvalitního vykuřovadla, nebo ponořit na několik hodin do roztoku vody a mořské soli.